Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante

  • 80 m²
  • 3 ložnice
  • 2 koupelny

80 m² apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante zahrnuje 3 ložnic a může ubytovat až 5 lidí. Hosté mohou relaxovat na terase.

Pokoje se pyšní výhledem na moře. Hostům nabízíme 2 koupelen.

Apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante zahrnuje kuchyňku.

Je situován 3 km od Náměstí Plaza de Oriente a 5 minut jízdy od Pláž Punta Prima. Restaurante Christopher, která se nachází 450 metrů od apartmánu, potěší hosty jídly britské kuchyně.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante
Oasis Beach, Punta Prima, Torrevieja
Cena pouze pro mobilní zařízení

Oasis Beach, Punta Prima, Torrevieja

9.4
Výjimečný 14 recenzí
1.6 km od ubytování
USD 109 USD 98
za noc
Acogedor Apartamento Al Lado De La Playa!
Cena pouze pro mobilní zařízení

Acogedor Apartamento Al Lado De La Playa!

9.1
Výjimečný 24 recenzí
1.8 km od ubytování
USD 173 USD 156
za noc
Apartment 67B
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartment 67B

2.3 km od ubytování
USD 123 USD 111
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Region of Murcia International
    56 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Alikante
    47 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Aktivity

    • Potápění
    • Šnorchlování
    • Turistika
    • Jízda na koni
    • Tenisový kurt
    • Golfové hřiště
    • Aerobik
    • Rybolov

    Služby v ubytování

    • Nepřetržitě otevřená recepce
    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • 24hodinová bezpečnost
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky
    • Deskové hry

    Rekreace

    • Pláž
    • Slunečníky
    • Akvapark
    • Živá zábava
    • Zahrada

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Patio
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:30
    Odhlášení: od 01:00 do 11:00
    Číslo licenceVT-508556-A
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante patří mimo jiné Vodní zábavní park Torrevieja Aquopolis, Náměstí Plaza de Oriente, Pláž Punta Prima.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante apartmán bude stát 129 €.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante patří restaurace Restaurante Christopher a Agua Marina, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 80 m².
    • ❓
      Má apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante pračku?
      Ano, pračka je v apartmán Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante k dispozici.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Region of Murcia International
    56 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Alikante
    47 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Red Sea Rent Home La Veleta Torrevieja Alicante

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít